طراحی فضای اداری

دفتر کار به عنوان خانه ی دوم محیطی است . برای مبارزه در تصاحب سهمی از بازار کار که همه ی ما برای تصاحب آن و پیدا کردن فرصت های کسب جدید و تحقق بخشیدن به رویاهای شغلی و زندگی خود به آن نیاز داریم.

همچنین ظاهر و آراستگی دفتر نمایشی از چهره ی عمومی وبینش اقتصادی و تجارت تیم استفاده کننده را از آن دارد که می تواند توان و بازدهی افراد را افزایش یا کاهش دهد.

اصول طراحی این شرکت مبتنی بر پارامترهای مختلفی است . که با جلسات مشاوره و آشنا شدن با بعضی از این پارامتر ها از جمله به طور مثال :نوع فعالیت،موقعیت دفتر،تعدادپرسنل و.....اقدام به طراحی اصولی و بر پایه ی نیاز شما می کند .

طراحی فضای اداری

طراحی اصولی مبتنی بر خواسته ها و نیازها است . که این امر در مدیریت هزینه ها سهم به سزایی دارد و باعث هدفمند کردن مخارج بازسازی و اجتناب از هر گونه هزینه اضافی می شود .

فاکتورهایی که در طرح هایمان لحاظ می کنیم به اختصار ذکر شده :

 

١-مشخص نمودن نوع دفتر

 که بسته به نوع دفتر ممکن است در خارج از محل زندگی واقع باشد که به آن اصطلاح office یا گوشه ای از منزل شما قرار گرفته باشد که به آن home office گفته می شود که هر کدام به نوبه خود فاکتورهای مجزایی برای طراحی دارند.

٢-نوع تجارت و فعالیت اقتصادی

 با مشخص شدن نوع فعالیت و تجارت شما طراحی ما بر مبنای خواسته شما و بینش منطقی از بازار هدف شماست.

٣-شرایط جغرافیایی و موقعیت دفتر

 به طور مثال دفتری که در مرکز شهر یا دفتری که در محدوده بازار قرار دارد و یا دفتری که در شهر تهران با دفتری در شهرهای شمالی واقع است به طور قطع از نظر طراحی فرق های بسیار دارند .که ما این فاکتوررا نیز در طرح هایمان لحاظ می کنیم .

٤-تعداد پرسنل ،وسایل و ابزار مورد نیاز در محل کار

 به طور حتم ایجاد فضایی دل نشین و با انرژی و با در نظر گرفتن تعداد افرادی که از آن محل استفاده می کنند در بالا بردن توان افراد تاثیر مثبتی خواهد داشت.

٥-میزان مراجعه ارباب رجوع

طراحی فضای اداری

٦-رنگ 

به طور حتم رنگ بیشترین تاثیر بر روی افراد شاغل در دفتر و همچنین جلب نظر ارباب رجوع های آن دفتر را دارد. که ما با طرحی منطقی بر اساس آرم و لوگو، نوع محصول و ....... سعی در ارتقا کیفیت تجارت شما را داریم .

٧-نور پردازی

طراحی فضای اداری

بخشی از آنچه گفته شد تنها قسمت کوچکی از خدمات ما می باشد. و ما این امیدواری را داریم که با خلق طرحی زیبا و در عین حال مرتبط با کسب و کار شما بتوانیم علاوه بر ایجاد آرامش به بالا بردن بازدهی پرسنل و در نتیجه ارتقا کسب و کار شما کمکی ارزنده کرده باشیم .

گروه طراحی نقش سرای دوست آرزوی کسب کاری پر رونق را برای شما خواستار است .